Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm @atv ​

1,6 МЛН рет қаралды1

  👉atv KZsection kanalına abone olun: goo.gl/dmrDLN
  115. Bölüm için: kzsection.info/green/bejne/tJeUmqalhW2OYHk.html
  Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm Özeti 🔱
  Hakan’ın duygularını itiraf etmesinin ardından Züleyha kendini geri çekmeye çalışır ancak başaramaz. Kafası karışan Züleyha, yaşananları Lütfiye ile paylaşır. Duygularının karşılıklı olduğuna inanan Hakan ise Züleyha’nın güvenini kazanmak için mücadeleye girişir. Bu sırada konakta yaşanan büyük olay, Hakan’ı, Züleyha’nın gözünde kahraman yapacaktır.

  HAKAN VE FİKRET ARASINDA SAVAŞ KIZIŞIYOR
  Şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakan’ın karşısına çıkar. Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Hakan konuyu Züleyha’ya getirip onu kışkırtınca Fikret daha fazla dayanamaz ve yumruk yumruğa kavgaya tutuşurlar.

  ÇUKUROVA, FİKRET VE BETÜL’Ü KONUŞUYOR
  Betül’le Fikret’in Hakan Gümüşoğlu’nu bulmak için gittiği otelde çekilen fotoğrafları gazetelerde yayınlanınca Fikret zor duruma düşer. Lütfiye dedikoduların önünü kesemeyince Fikret’e farklı bir çareyle gelir.

  FEKELİ’NİN KATİLİNİN ABDÜLKADİR OLDUĞU AÇIĞA ÇIKIYOR
  Lütfiye’ye gelen telefon, Fekeli’nin ölümü ile ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Fekeli’yi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlu’nu da ele verecek midir?

  ‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.

  Bir Zamanlar Çukurova KZsection Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/iKjKpL
  atv Resmi KZsection Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN

  Oyuncuları:
  Hilal Altınbilek (Züleyha), İbrahim Çelikkol (Hakan Gümüşoğlu), Kerem Alışık (Fekeli), Hande Soral (Ümit), Hülya Darcan (Lütfiye), Bülent Polat (Gaffur), Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Furkan Palalı (Fikret Fekeli), İlayda Çevik (Betül) ve Erkan Bektaş(Abdülkadir Keskin)

  Жарияланды 2 ай бұрын

  Пікірлер