Перше недержавне незалежне інформаційне агентство України, засноване 1993-го року. Протягом першого десятиліття незалежності, під час становлення української державності, УНІАН був єдиним джерелом об'єктивної інформації про події та новини в Україні для вітчизняних та закордонних ЗМІ. Сьогодні УНІАН -- одна з провідних медіа-компаній України.

Агентство щоденно продукує понад 300 новин із політичного та економічного життя України та її сусідів, що розповсюджуються серед передплатників (ЗМІ, дипломатичні представництва, банки та компанії, експертні групи, державні установи, рейтингові агенції та інвестиційні фонди) українською, російською та англійською мовами.

З моменту свого запуску веб-сайт UNIAN.net традиційно є одним з лідерів інформаційного простору України серед цифрових ЗМІ.
Окрім виробництва та розповсюдження новин, УНІАН є найпопулярнішим фотосервісом України, постачаючи ілюстраціями найважливіших подій у житті держави вітчизняні та закордонні ЗМІ.

 • 60
 • 49 609 794

Пікірлер

 1. Дмитрий Дмитрий

  Зашел ради ивана из иркутска😉

 2. Айжан Керимбаева

  👎👎👎☠💀💀

 3. Ivan Savr

  В Израиле: - Беня, а шо там на Украине происходит? - Украина с Россией воюет. - И шо, как идут дела? - Ну, украина таки потеряла 2 миллиона гражданских, полуостров Крым, несколько вертолётов, Ил-76, пару десятков бронетранспортёров, убито много военных, и ещё на грани перехода к России две большие области на востоке. - А у русских шо? - Ты таки не поверишь, они вообще на войну не явились.

 4. Rus svjataja

  Наличие ума очень сильно отразилось на морде лица.

 5. Александр Петров

  Какой минск2? Он уже давно похоронен. Он родился для того, чтобы Киев не пошёл по доске. Как только зрада явно нарисовалась, так сразу Порох сел за переговоры. А если Россия явится на войну? Бывший мэр Одессы подтвердит.